Новини

Демонстраційні варіанти НМТ-2024

Український центр оцінювання якості освіти не пасе задніх — оприлюднено всі демонстраційні варіанти НМТ-2024, які можна завантажити на сайті УЦОЯО за посиланням у форматі pdf або переглянути онлайн. Наприкінці кожного тесту наведено правильні відповіді, тож ви зможете одразу перевірити себе.

Цього року для тих, хто хоче потренуватись у складанні НМТ, розроблено спеціальний розділ на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», якщо у вас його немає, або увійти до облікового запису. У розділі «Курси» виберіть навчальний курс для 10-го чи 11-го класу, де перейдіть до вкладки «Демонстраційний варіант НМТ-2024». У цій вкладці натисніть «Переглянути курс», а потім — «Зареєструйтеся», у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань. Часових обмежень під час такого складання НМТ у вас не буде, а предмети ви можете компонувати самостійно. Після завершення роботи, ви зможете переглянути індивідуальний звіт про свої успіхи, звернувшись до закладки «Прогрес». Тут ви дізнаєтеся, скільки тестових балів вам удалося набрати з максимально можливих за виконання завдань з кожного предмета НМТ, у яких завданнях ви припустилися помилок і яку тему вам варто повторити або доопрацювати, щоб надолужити прогалини.

Нагадаємо, що цього року НМТ буде складати з чотирьох предметів — 3 обовʼязкових (українська мова, математика, історія України) та один з шести на вибір вступника (фізика, хімія, біологія, географія, українська література або іноземна мова). Загальний час складання — 240 хвилин з перервою між двома блоками.

Маєте питання щодо реєстрації чи обрання четвертого предмета? Звертайтесь до наших фахівців та ми радо допоможемо вам розібратись в усіх нюансах!