Калькулятор конкурсного бала НМТ | Вступ на бакалаврат за ПЗСО

Якщо ви хочете правильно розрахувати свій конкурсний бал для участі у конкурсі для вступу на бакалаврат у 2024 році, ми створили для вас калькулятор – просто та зручно!
Введіть свої бали НМТ, врахуйте додаткові умови (наявність додаткових балів за завершення курсів доуніверситетської підготовки), натискайте «Розрахувати конкурсний бал» та дізнавайтеся, скільки у вас балів! Ознайомтесь з переліком вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту у 2024 році за посиланням або після обрахунку.

Пам'ятайте, що мінімальний конкурсний бал для участі в конкурсі для вступу за державним замовленням у 2024 році не може бути меншим за 130 балів (для спеціальностей 081 Право, 221 Стоматологія, 222 Медицина, 226 Фармація, промислова фармація, 228 Педіатрія, 281 Публічне управління та адміністрування, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини, 293 Міжнародне право – не менше 150 балів для вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та / або юридичних осіб).

Зверніть увагу, для обрахунку конкурсного бала серед предметів на вибір (четвертий конкурсний предмет) у калькуляторі автоматично обирається предмет, який дає найвищий конкурсний бал. Галузевий коефіцієнт діє під час подання заяв з першим та другим пріоритетом на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави (Додаток 6 до Порядку прийому-2024). У разі застосування галузевого коефіцієнту, твій бал автоматично помножиться на 1,02.

Для спеціальностей, визначених Додатком 1 до Порядку прийому-2024, передбачено складання творчого конкурсу, будьте уважні!

Максимальний конкурсний бал після помноження на коефіцієнти не може перевищувати 200.

Спеціальність

Результати НМТ