Новини

ЄВІ / ЄФВВ: старт додаткової реєстрації

Сьогодні, 17 червня, розпочинається додаткова реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ. Відповідаємо на всі болісні питання вступників!

Хто може зареєструватись? Всі вступники до аспірантури та магістратури, які не встигли у основній реєстраційний період або тільки зараз вирішили вступати.

Чи потрібні якісь поважні причини чи документи, які підтверджують неможливість зареєструватись у основну сесію? Ні, зареєструватись можуть абсолютно всі вступники, які не зробили цього в основну сесію.

Коли відбудеться тестування? У додаткову сесію тестування відбудеться у період з 31 липня до 14 серпня. Результати ви отримаєте до 20 серпня, а отже встигнете подати заяви на вступу до магістратури та аспірантури.

Чи можна буде скласти тестування за кордоном? Ні, тимчасові центри тестування за кордоном у додаткову сесію проведення не передбачені.

Як зареєструватись?

Алгоритм дій:

💡 Визначитись зі спеціальністю (особливо, якщо вам потрібно складати ЄФВВ).

💡 Визначитись з іноземною мовою для ЄВІ – англійська, німецька, французька чи іспанська за вашим вибором та з предметними тестами ЄФВВ (за потреби).

💡 Визначитись з місто, де ви будете складати ЄВІ та ЄФВВ. Місця для ЄВІ та ЄФВВ можуть бути різні.

💡 Заповнити заяву-анкету для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ.

💡 Підготувати скани документів – паспорт (ID-картка з обох боків або паспорт-книжечка – 1, 2 сторінка, якщо вклеювали друге та третє фото – відповідні сторінки з позначками, закордонний паспорт – перша сторінка); ідентифікаційний код; документ про попередню освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра) або довідку про завершення навчання (для тих, хто буде отримувати диплом бакалавра у 2024 році, така довідка береться у тому університеті, де ви навчаєтесь), в разі зміни прізвища – свідоцтво про шлюб або про зміну прізвища.

💡 Підготувати фото на документи (одне кольорове фото на світлому фоні, як на документи).

💡 Звернутись до закладу освіти, який проводить набір до магістратури або аспірантури.

💡 Отримати екзаменаційний листок – документ, з яким ви прийдете на тестування та за допомогою якого будете отримувати запрошення у вашому персональному кабінеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Або можна просто звернутись до нас, і ми розʼяснемо всі деталі та допоможемо вам з реєстрацією!