Новини

Що робити, якщо ви не склали ЄВІ / ЄФВВ?

Що робити, якщо ви з поважних причин не змогли взяти участь у основній сесії ЄВІ та ЄФВВ?

Зареєстровані учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ / ЄФВВ через поважні причини, зможуть пройти тестування під час додаткової сесії.

Протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії ЄВІ / ЄФВВ ви можете подати документи для участі у додатковій сесії або це можна зробити одразу на пункті тестування до виходу з ного. Хто має на це право?

  • Учасники, які не змогли розпочати або завершити тестування через причини, підтверджені регламентними комісіями.
  • Учасники, які не взяли участі в основній сесії через незалежні від них обставини (потрібно надати заяву та підтвердні документи).

Якщо ви зазнали порушень процедури під час основної сесії, ви маєте подати заяву для участі в додатковій сесії в день тестування разом із апеляційними заявами. Наприклад, вам хтось заважав складати.

ВАЖЛИВО! Якщо дати ЄВІ / ЄФВВ збігаються з випускними іспитами або захистами у закладі вищої освіти, зверніться до закладу з проханням перенести іспити та захисти. У разі відмови додайте документ про відмову до заяви для участі в додатковій сесії ЄВІ / ЄФВВ. Без цього документа регламентна комісія може відмовити у реєстрації.

Заяву для участі в додатковій сесії та підтвердні документи можна подати до регіонального центру оцінювання якості освіти можна подати особисто, поштою або електронною поштою.

Рішення про допуск до додаткової сесії приймає регламентна комісія при регіональному центрі на основі записів пункту тестування. Інформацію про рішення буде зазначено в кабінеті учасника вступних випробувань.

Вступники можуть оскаржити рішення регламентної комісії про відмову в допуску до додаткової сесії, подавши заяву до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти протягом трьох робочих днів з дати розміщення інформації про відмову на інформаційній сторінці.