Новини

Календар проведення ЄВІ / ЄФВВ

Міністерство освіти і науки України оприлюднило графік проведення вступних випробувань до магістратури – єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Реєстрація на основну сесію триватиме з 07 травня до 29 травня включно, а на додаткову сесію – з 17 до 21 червня.

Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти, а ми радо розповімо вам, які документи потрібно підготувати, на що звернути увагу та як зареєструватись без зайвих зусиль та нервів. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу (номер листка та PIN) на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратура». До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Складати ЄВІ та ЄФВВ учасники будуть у дві сесії – основна триватиме з 24 червня до 15 липня, а додаткова – з 31 липня до 14 серпня. Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100 – 200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

Деталі на інфографіці.