Новини

Лайфхак для вступників за кордоном

У 2024 році національний мультипредметний тест (НМТ) для української молоді, що перебуває за кордоном, буде проведено у 28 країнах світу. Міністерство освіти і науки України, Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри оцінювання якості освіти у Донецькому і Херсонському регіонах провели інтенсивні консультації та перемовини для організації тестування, але перемовини ще тривають і тимчасові центри проведення можуть додаватись.

Домовленості вже укладено з такими країнами, як Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

Реєстрація для тестування буде доступна з 14 березня по 11 квітня. Вступники, які планують проходити тест за кордоном, матимуть можливість обрати найзручніший населений пункт для тестування. Попри можливі зміни в списку локацій, радимо не відкладати реєстрацію, в разі чого у вас буде можливість внести зміни до 15 квітня, вибравши більш зручне місце для тестування.

Встигніть зареєструватись у перші дні, оскільки кількість місць у тимчасових центрах за межами України обмежена. Спеціально для вас ми підготували мапу з локаціями, кількістю місць для складання в основну та додаткову сесії.

Залишились питання? Звертайтесь, ми допоможемо вам зареєструватись на НМТ без зайвих зусиль!