Новини

Як зареєструватись на НМТ?

Міністерство освіти та науки разом із Міністерством юстиції нарешті затвердили важливий документ для вступників у 2024 році – Порядок реєстрації на НМТ-2024.

Як здійснити реєстрацію цього року і на що звертати увагу?

Усі вступники повинні створити кабінет учасника НМТ на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація розпочнеться 14 березня о 9:00, тому раніше не варто намагатися.

✅ На першому етапі реєстрації вступники повинні вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) або ІПН, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу (паспорт, ID-карта, закордонний паспорт, водійські права) – серію та номер.

✅ Також потрібно вказати дійсний номер телефону та адресу електронної пошти, до якої є постійний доступ.

✅ Всі вступники обирають категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», четвертий предмет (біологія, або географія, або іноземна мова, або українська література, або фізика, або хімія) і населений пункт в Україні або за кордоном, де планується складання НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи (українська або мови народних меншин (кримськотатарська, або польська, або румунська, або угорська), якими є можливість складати).

Якщо ви перебуваєте закордоном і продовжуєте дистанційно навчатись в школі в Україні та здобудете цьогоріч повну загальну середню освіту — під час реєстрації не вибирайте категорії  «у закордонному закладі освіти», натомість з переліку виберіть «у закладі освіти України» і завантажте довідку з місця навчання про здобуття освіти у вітчизняному закладі.

✅ На другому етапі потрібно завантажити скановані копії необхідних документів (формат .png / .jpg, розмір не більше 1 МБ), таких як документ, що посвідчує особу, документ, який підтверджує інформацію про освіту та документ із реєстраційним номером облікової картки платника податків.

За потреби також додаються документи:

  • свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • медичні документи, які дають право на створення спеціальних умов складання НМТ.

✅ Після обробки документів регіональні центри повинні повідомити про результати протягом 7 днів. Перевіряйте свій кабінет для отримання інформації. Якщо реєстрація успішна, ви зможете сформувати сертифікат учасника НМТ-2024.

До 15 квітня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни щодо такого:

  • навчальний предмет на вибір, з якого вступник / вступниця бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник / вступниця перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • інформація про потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Успіхів у реєстрації! Якщо маєте питання – ми радо зареєструємо вас без зайвих зусиль та нервів!

Дивіться наш вебінар «Все про НМТ за 20 хвилин».