Новини

Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ: лишилось 7 днів!

А ви вже зареєструвались на ЄВІ та / або ЄФВВ? Часу лишається обмаль – реєстрація триває до 29 травня включно, тому не зволікайте. Нагадуємо, що ЄВІ потрібен для вступу на абсолютно всі спеціальності до магістратури та аспірантури: попереднього тижня Міністерство освіти і науки скасувало можливість вступу до аспірантури з сертифікатами з володіння іноземною мовою не нижче рівня В2. ЄФВВ потрібен вступникам на визначений перелік спеціальностей.

Алгоритм дій:

💡 Визначитись зі спеціальністю (особливо, якщо вам потрібно складати ЄФВВ).

💡 Визначитись з іноземною мовою для ЄВІ – англійська, німецька, французька чи іспанська за вашим вибором та з предметними тестами ЄФВВ (за потреби).

💡 Визначитись з місто, де ви будете складати ЄВІ та ЄФВВ – в Україні або за кордоном. Місця для ЄВІ та ЄФВВ можуть бути різні.

💡 Заповнити заяву-анкету для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ.

💡 Підготувати скани документів – паспорт (ID-картка з обох боків або паспорт-книжечка – 1, 2 сторінка, якщо вклеювали друге та третє фото – відповідні сторінки з позначками, закордонний паспорт – перша сторінка); ідентифікаційний код; документ про попередню освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра) або довідку про завершення навчання (для тих, хто буде отримувати диплом бакалавра у 2024 році, така довідка береться у тому університеті, де ви навчаєтесь), в разі зміни прізвища – свідоцтво про шлюб або про зміну прізвища.

💡 Підготувати фото на документи (одне кольорове фото на світлому фоні, як на документи).

💡 Звернутись до закладу освіти, який проводить набір до магістратури або аспірантури.

💡 Отримати екзаменаційний листок – документ, з яким ви прийдете на тестування та за допомогою якого будете отримувати запрошення у вашому персональному кабінеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Або можна зробити простіше – звертайтесь до нас, ми все зробимо просто та легко!