Новини

Як зареєструватись на ЄВІ та ЄФВВ?

Завтра, 7 травня, розпочнеться реєстрація для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Реєструють для складання на ці іспити приймальні комісії університетів, причому неважливо ви вступаєте до магістратури чи аспірантури — реєстрацію проводять заклади освіти. Якщо ви заплутались у нюансах — звертайтесь до нас, ми допоможемо зареєструватись легко та просто!

Що ж чекає на потенційних магістрів та аспірантів під час реєстрації?

Визначимо строки (основна сесія):

Початок: 7 травня

Закінчення: 18:00 29 травня

Куди йти і що робити?

Реєстрація може здійснюватись особисто в приймальній комісії в присутності вступника або дистанційно. Дистанційна реєстрація можлива за умови подання вступником сканкопій необхідних документів, які підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП) або Дія.Підпис. Важливо! Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ можлива лише один раз в одному університеті, результати будуть дійсними при вступі до всіх ЗВО в Україні.

Необхідні документи (сканкопії):

  1. Заява-анкета (в разі дистанційної реєстрації — підписана КЕП / Дія. Підпис). Зразок заяви можна завантажити за посиланням.

Що вказати?

1.1. Заклад освіти

1.2. Спеціальність, на яку планується вступ. Якщо розглядаються кілька варіантів спеціальностей, то при реєстрації треба вказати ту спеціальність, яка передбачає ЄФВВ — за потреби (необхідно звернути увагу, чи здійснює університет прийом за цією спеціальністю). Також треба пам’ятати, що можна скласти не більше двох предметних тестів ЄФВВ.

1.3. Прізвище, ім’я, по батькові.

1.4. Дата народження.

1.5. Відомості документа, що посвідчує особу.

1.6. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

1.7. Інформацію про здобутий рівень освіти або про заклад освіти, який закінчує вступник. Зверніть увагу, що довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплому необхідна тільки тим вступникам, дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (випускники-курсанти закладів освіти зі специфічними умовами навчання — військові, МВС і т. п.).

1.8. Контактний телефон

1.9. Інформація щодо необхідності створення особливих умов для проходження тестування — для вступників, захворювання яких належить до переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати зовнішнє незалежне оцінювання. Перелік можна переглянути за посланням.

1.10. Необхідність проходження ЄВІ (так / ні). Нагадуємо, що цього року для вступу до магістратури та аспірантури ЄВІ потрібен абсолютно всім!

1.11. Іноземна мова ЄВІ (англійська, німецька, французька або іспанська).

1.12. Населений пункт для складання ЄВІ.

Перелік населених пунктів в Україні, в яких буде створено пункти тестування, затверджено наказом МОН №583 від 25.04.2024 р. за посиланням. 

Пункти тестування за кордоном та кількість місць ви можете переглянути інтерактивну мапу.

1.13. Необхідність проходження ЄФВВ (так / ні).

1.14. Населений пункт для складання ЄФВВ. Якщо обрано 2 предметні тести, то вони будуть складатись в одному місті. ЄФВВ проводиться не у всіх містах, де проводиться ЄВІ.

1.15. Назви предметних тестів ЄФВВ, з яких планується проходження вступних випробувань (не більше двох)

1.16. Умови отримання екзаменаційного листка в разі дистанційної реєстрації (особисто у приймальній комісії або поштову адресу для відправлення)

Це основний документ, що підтверджує реєстрацію на ЄВІ / ЄФВВ, з ним вступник має з’явитись на пункт тестування.

1.17. Зазначити ім’я та прізвище та поставити підпис.

1.18. Зазначити додатково подані документи (копії).

2. Документ, що посвідчує особу, який зазначено в заяві-анкеті (паспорт або закордонний паспорт — для громадян України). Саме з цим документом вступник має з’явитись до пункту тестування.

Для успішної реєстрації необхідно надіслати сканкопії обох сторін ID-картки або 1, 2 сторінок паспорта-книжки (за наявності вклеєних фото на 3-5 сторінках, їх треба надіслати також) або сторінки закордонного паспорта з фото (перший розворот)

3. Документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), зазначений в анкеті (картка платника податків, або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП, або свідоцтва про народження, до якого внесено дані про РНОКПП, або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП — паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП).

4. Залежно від того, чи є вже отриманий диплом або ні, ви подаєте такі документи на підтвердження:

  • Диплом (бакалавра, спеціаліста або магістра) вже отримано — подаєте такий диплом.
  • Навчання ще не завершено, диплом буде отриманий в 2024 році:

    а) якщо ви завершуєте навчання у звичайному закладі освіти, окремий документ непотрібний;

    б) якщо ви завершуєте навчання у військовому закладі освіти (МО, МВС і т. п.) — довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплому.

5. За наявності підстав: документи, що підтверджують право вступника щодо створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань за технологією ЗНО (форма 086-3/о)

6. Фотокартки для документів розміром 3х4 см (або файл в форматі .jpg із співвідношенням сторін зображення 3х4, розміром не більше 1 Мб).

Якщо ви заплутались та розгубились — не хвилюйтесь, звертайтесь вже зараз, ми візьмемо всі складнощі на себе!