Послуги

Ваш путівник вступною кампанією. Не знаєте, з чого почати? Заплутались у закладах та спеціальностях? Не впевнені, яким має бути наступний крок? Ми розкажемо та покажемо все. Замовляйте базову консультацію та дізнайтесь про основні етапи вступної кампанії до закладів вищої освіти України у 2024 році: на що звернути увагу, які документи підготувати, де шукати необхідну інформацію та з чого почати власний шлях до успішного вступу. Наші фахівці вже готові – до успіху лише один клік.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 500 грн

Вступаєте до аспірантури? Не знаєте з чого почати? Не хвилюйтесь, ми розкажемо про все. Наші експерти разом з вами розберуться в усіх нюансах вступу до аспірантури у 2024 році – від реєстрації для складання іспитів до підготовки необхідних документів. Ми допоможемо вам зареєструватись для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та розтлумачимо всі підводні камені на шляху майбутніх аспірантів.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 1500 грн

Прагнете не перейматись перебігом вступної кампанії? Втомились розбиратись з сотнями нормативних документів? Важко весь час тримати руку на пульсі, аби не впустити важливий момент та все зробити вчасно? Просто хочете вберегти вашу нервову систему від зайвого стресу? Ми поруч – замовте вступну кампанію «під ключ» та спробуйте відпочити влітку!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 8800 грн

Заклад освіти – ваш крок до успішної карʼєри та ваша нова родина. Як правильно обрати заклад, який відповідатиме всім вашим вимогам? Де саме в Україні краще опановувати обрану вами професію? Ми пропонуємо персоналізовану консультацію для вас, візуалізації на основі big data, справжній путівник всіма закладами за вашим вибором.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 2500 грн

Не знаєте, яку професію обрати? Не впевнені, що ваш вибір – правильний? Заплутались у сотнях спеціальностей, хоча точно впевнені, ким бачите себе в майбутньому? Розриваєтесь між кількома варіантами? Ми пропонуємо швидку та надійну допомогу. Позбудьтесь проблеми вибору назавжди. Впевніться, що ви визначились правильно. Індивідуальна консультація на основі big data та візуалізація інформації спеціально для вас! 

Замовити послугу.

Вартість послуги – 2500 грн

Ми точно знаємо, який предмет краще обрати для вступу на омріяну спеціальність. Цьогоріч в Україні вступники обовʼязково складають національний мультипредметний тест (НМТ) з чотирьох предметів, три обов’язкові – українська мова, математика та історія України, а четвертий предмет обирає сам вступник. Який предмет обрати? На що звернути увагу? Як обрахувати конкурсний бал та визначити, як ваш вибір вплине на вступ? Ми знаємо відповіді на всі ці питання!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 600 грн

Вже знаєте, куди саме хочете вступати? Не впевнені, що зможете самостійно зареєструватись для складання національного мультипредметного тесту (НМТ)? Не розумієте різницю між НМТ та ДПА? Ми радо прийдемо вам на допомогу та скеруємо у всіх нюансах вступної кампанії 2024 року!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 800 грн

Електронний кабінет вступника має бути в кожного. Без нього неможливо подати заяви для вступу та обрати місце майбутнього навчання. Кабінет реєструється один раз, тому зробити все потрібно правильно з першої спроби. Ми допоможемо вам впоратись з цим без зайвих зусиль!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 500 грн

Мотиваційний лист – ваша візитівка під час першого знайомства з омріяним закладом. Не знаєте, як краще представити ваші здобутки? Розгубились серед розмаїття вимог до мотиваційних листів? Не знаєте, на чому акцентувати під час написання, а про що краще взагалі не згадувати? Ми розберемось разом з вами в усіх нюансах та допоможемо підготувати такий лист, який обовʼязково зверне на себе увагу та буде вирізнятись серед іншим. Не зволікайте – допомога вже чекає на вас. Вартість послуги розрахована на один мотиваційний лист.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 800 грн

Від мети вас відділяє лише один крок – правильно розставити пріоритети. Що таке пріоритет? Це ваш вибір майбутнього. Заяви за державним замовленням подаються з вказанням пріоритетності, тобто з врахуванням ваших бажань – від мрії до запасного варіанту. Як зрозуміти, чи ви готові подавати заяви та визначились правильно? Як подати заяви без зайвих зусиль? Виключно з нами! Вартість послуги розрахована на одну заяву.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 350 грн

Визначились із закладом, спеціальністю та розставили пріоритети? Ми допоможемо правильно подати заяви через електронний кабінет вступника. Разом ми пройдемо всі необхідні етапи, впевнемось, що всі поля заповнені правильно та подамо омріяну заяву. Вартість послуги розрахована на одну заяву. Ви в одному кліку від мети!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 150 грн

Якщо ви вже рекомендовані до вступу – бачите відповідно позначку у електронному кабінеті вступника та готові підтвердити бажання навчатись, вам залишилось тільки вправно це зробити за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Як зробити кваліфікований електронний підпис? Як підписати необхідні документи? Який формат обрати? Яким сервісом для підпису скористатись? Як саме додати КЕП до вашого електронного кабінету вступника? Ми допоможемо вам розібратись з усім, не зволікайте!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 150 грн

Які документи підготувати? Як їх правильно зібрати? Про що ви забули? Не хвилюйтесь, ми пам’ятаємо про все та допоможемо вам зібрати необхідний пакет документів для подання до обраного вами закладу. Геть сумніви – замовляйте послугу та позбавтесь зайвого клопоту зараз.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 600 грн

Кваліфікований електронний підпис або КЕП – це не китайська грамота, це ваш надійний помічник для економії часу та захисту навколишнього середовища, адже позбавляє вас від зайвого паперу. Як зробити кваліфікований електронний підпис? Як підписати необхідні документи? Який формат обрати? Яким сервісом для підпису скористатись? Як саме додати КЕП до вашого електронного кабінету вступника? Питань багато, а відповідь одна – замовте послугу, а ми все розʼяснемо та підпишемо разом з вами!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 300 грн

Якщо ви вступаєте до магістратури та будете складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), вам потрібно обрати необхідні блоки. Як це зробити? З чого складаються ЄВІ та ЄФВВ? На що звернути увагу? Чи варто взагалі вам складати ці іспити? Відповіді на всі питання в одному кліку від вас.

Замовити послугу.

Вартість послуги – 400 грн

Якщо ви вступаєте до магістратури та будете складати єдиний вступний іспит (ЄВІ), єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) або фаховий іспит залежно від обраної вами спеціальності, ви маєте зареєструватись для складання. Реєстрація від А до Я – це наша експертна допомога. Ми позбавимо вас вивчення нормативних документів та розʼяснемо й допоможемо зареєструватись швидко та легко!

Замовити послугу.

Вартість послуги – 800 грн

Чи маєте ви право на вступ за пільгами? Що дають пільги? Які документи необхідні для отримання пільг? Чи потрібно подавати пільгові документи, які впливають на вступ, до кожного закладу? Ми точно знаєте, як визначити, чи маєте ви право на пільги та як саме ними скористатись.

Замовити послугу.

Вартість послуги уточнюйте у нашого експерта М8

Якщо ви знаходитесь на тимчасово окупованій території чи території активних бойових дій або перемістились з таких територій, зверніться до нас – ми допоможемо визначити, чи маєте ви право на вступ в межах квоти-2 (визначена кількість місць для таких вступників, конкурс відбувається між такими ж вступниками, як і ви) та як нею скористатись у вашому випадку. Консультація проводиться індивідуально відповідно до наданих вами документів для підтвердження квоти-2.

Замовити послугу.

Вартість послуги уточнюйте у нашого експерта М8